وبگو | آموزش منوی کشویی با ul li و css
در مـورد کـارنـامـه ی فـرهـنگـی انـقلاب، سکـوت بـهتـرین نظـری است کـه می تـوان ابـراز کرد. استـاد اخـلاق تهران حامد وفسـی ........... موج سـیـاه فـتـنـه جـدیـد، فـرهـنـگــی اســت و راه نـجــات از آن احـیـاء امــر بــه مــعــروف و نــهـی از مــنـکــر است. حضـرت اسـتـاد آیـت الله وفـســی ........... اعـتمـاد بـه نـفس، دروغـی است بـزرگ که از مسـیـحیـّت غـربی وارد دنیـای اسلام شده است . آیت الله حـامد وفسـی .......... انـقـلاب ایـران بـه یـک مـعـجـزه الهـی شبیـه تـر بـود تـا یـک حـرکـت سیـاسـی مـاننـد سـایـر انـقـلاب هـای جـهان و رهـبری آن هم بـه پـیـامبـران الهـی شبـیـه تـر بـود تـا رهبـران انقـلابی در دیگـر سرزمیـن هـا... حکیـم متـألـه استـاد حـامـد وفسـی.......... روحـانـیـت به عنـوان مسئـول ذی ربـط امـور دینـی نقـش اول را در آگـاهی و مطالبـه نسبـت به مسئـولان و رسانـه ها دارد. آیت الله وفسـی

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ وَ صَلَّی اللَّهُ عَلَی سَيِّدِنا وَ نَبِیِّنَا أَبِی ‌الْقَاسِمِ مُحَمَّد -صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ- وَ عَلَی أهلِ بَیتِهِ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِینَ سیّما بقیة الله عجّل الله تعالیٰ فرجه و سهّل الله مخرجه

ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی

بدون هیچ گونه شک و تردیدی امروز موضوع اصلی برای ما شرکت حداکثری در انتخابات و گزینش اصلح است و نباید درگیر امور حاشیه ساز شویم؛ زیرا این امر خواسته دشمنان خارجی و اربابان دولتی ناکارآمد است.
اما نباید درباره حرکت های ضد اسلامی افراد نفوذی غفلت کرد.
متاسفانه حرکت ننگین و شِبه دیاثت های فرهنگی و ترویج فحشاء و اجرای عملی سند ۲۰۳۰ در برابر چشم مومنانِ ضعیفِ مغضوب خداوند که دین ندارند رخ داد. در حالیکه ظاهرا دارای عناوین مهم فرهنگی نیز بودند.
ان شاءالله نهادهای مسئول مانند قوه قضائیه، حوزه علمیه، ائمه جمعه، خصوصا ستاد به اصطلاح امر به معروف و نهی از منکر به جای مصلحت اندیشی های کاذب از اسلام دفاع کنند.

حامد وفسی
۸خرداد۱۴۰۰

                  موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـرات
برچسب‌ها: حضرت علامه مجاهد آیت الله وفسی حدادعادل انتخابات1400 دیاثت فرهنگی 2030 قوه قضائیه حوزه علمیه

تاريخ : سه شنبه 1 تير 1400 | 14:53 | نویسنده : سردبــیر |

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ وَ صَلَّی اللَّهُ عَلَی سَيِّدِنا وَ نَبِیِّنَا أَبِی ‌الْقَاسِمِ مُحَمَّد -صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ- وَ عَلَی أهلِ بَیتِهِ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِینَ الْهُدَاةِ الْمَهْدِيِّين
روز قدس یادآور پیام عزّت برای ملت اسلام است
الجنةُ تحتَ ظلالِ السُّیوفِ
خوشبختی و سعادت در دنیا و آخرت زیر سایه مبارزه و حرکت مسلحانه است؛
ملتی که برای حفظ شرافت و ناموس خود قیام کند، گرچه سختی ها را باید تحمل کند امّا سرانجام به ساحل نجات و امنیت نایل میگردد و آنان که به خیال خام رفاه و آسایش با دشمنان مذاکره میکنند، به غیر از ذلّت و خسارت محض نصیبی نمیبرند.
تاریخ سیاه هفتاد ساله غفلت مسلمانان و خیانت فرمانروایان کشورهای اسلامی، گواه ذلّت و نکبت امروز آنان است.
نهضت مقاومت و جهاد اسلامی بهترین شاهد صادقی است که با مجاهدت برای خداوند متعال، میتوان بر خصم خونخوار اسرائیل غالب شد و از حامیان این رژیم غاصب یعنی آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث و فرانسه ریاکار هم کاری ساخته نیست.
ملت شریف ایران بر اساس فرمایش حضرت امام خمینی -ره- با حضور هر ساله در میدان، نشان می‌دهد مذاکره راه ساده لوحان و یا خائنان بوده و تنها رَه سعادت، مبارزه، جهاد و شهادت است؛
ان شاءالله محور مقاومت با اتّکاء به حق تعالی بزودی به پیروزی خواهد رسید.
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ

حامد وفسی
جمعه روز قدس رمضان ۱۴۴۲موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـرات
برچسب‌ها: روز قدس امام خمینی حامد وفسی اسلام

تاريخ : جمعه 17 ارديبهشت 1395 | 2:43 | نویسنده : سردبــیر |

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

 یگانه ی میادین جهاد فرهنگی در برابر ملحدانِ شوروی پرست و دگر اندیشان غرب پرست که از آزار زبان و تهمت هایشان نرست؛
چون کوه در مقابل انحرافات قد برافراشت و سیل آسا بساط منحرفان را از ریشه برداشت؛ مبارز بی امان با دموکراسیِ فریب و اسلام رحمانی، آزاده ای انقلابی، خار چشمِ دشمنان داخلی و خارجی، حکیمی خردمند، حلیمی خرسند، عارفی نزیه، سیّاسی بصیر از سپهر آسمان اسلام ناب محمّدی، ولایتمداری بی نظیر به سوی ولی مطلق پرکشید.

رحلت عالم ربّانی، مصباحِ هدایت، حضرت آیت‌الله محمد تقی مصباح یزدی را به پیشگاه مقدّس ولی الله اعظم حضرت بقیه الله -عجل الله فرجه الشریف- و نایب عظیم الشّأن ایشان امام خامنه ای و بیت معزّز این حکیم متألّه و ملّت شریف ایران اسلامی تسلیت و تعزیت عرض میکنم.

خداوند متعال روح بزرگ ایشان را قرین رحمت و با اهل بیت -علیهم السلام- محشور فرماید.

حامد وفسی
۱۲ دی ۱۳۹۹موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـرات
برچسب‌ها: ایت الله مصباح وفسی

تاريخ : دو شنبه 15 دی 1394 | 17:7 | نویسنده : سردبــیر |

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ
الحمدلله رب العالمین و الصلاة و السلام علی سیدنا و نبینا محمد و آله الطّیّبین الطّاهرین المعصومین سیّما بقیة الله عجّل الله تعالیٰ فرجه و سهّل الله مخرجه

۱. در اوائل انقلاب وقتی به بزرگان انقلاب برای استاد اخلاق مراجعه میکردیم، بالاتفاق فردی به نام شیخ علی تهرانی و کتاب ایشان را معرفی میکردند؛ ولی عاقبت به سبب حسادت به نصب آیت‌الله خامنه‌ای برای امامت جمعه تهران به وسیله حضرت امام -ره- تدریجاً متمایل به شیطان گشت تا آنجا که به «صدام» پناهنده شد و تحت ولایت طاغوت در رادیو عراق به همه بزرگان انقلاب، با کلمات بسیار مستهجن فحاشی نموده و تهمت میزد. بالاخره در سال ۱۳۷۴ با ذلّت به ایران تحویل داده شد.

۲. در اواخر عمر شریف حضرت امام -ره-، شیخ منتظری به سبب ساده لوحی شدید و عدم بصیرت و تحت تأثیر اطرافیان مغرض، با استاد و ولی خودش –که او را اعلم و اتقیٰ از خویشتن میدانست– مخالفت کرد و حتی بعد از بخشش امام، تا آنجا در معارضه با نظام الهی پیش رفت که همگام با رسانه‌های دشمنان و شیطان بزرگ، بلندگوی آنان گشت.
اگرچه هر دو نفر مورد بخشش و مشمول اخلاق کریمهٔ حضرت آقا قرار گرفتند، امّا به هرحال در دنیا و آخرت عاقبت به خیر نشدند.
امّا وضعیت امروز
یکی از بزرگترین عوامل معاند و جاسوسی با اسناد تصویری و رسانه و مشوّق و رهبر علنی حرکتهای مسلّحانه و آشوب که منجر به کشته شدن افراد بیگناه و نابودی اموال اشخاص و اموال عمومی شد و مجرم به این خیانتها اعتراف و اقرار کرده، با این حال دشمنان بشریت اشک تمساح ریخته و دم از حقوق بشر میزنند.
یک عملهٔ رسانه وهابی او را مانند صدّام شهید می‌نامد.
پدر معلوم الحال وی، بجای عذرخواهی و ندامت، تصویری از او میسازد که هرکه نداند گمان میکند او یک قدّیس بوده است!
پس جای شگفتی و تعجّب نیست فردی که متأسّفانه لباس مقدّس پیامبر به تن نموده و عنوان استاد اخلاق داشته، با کمال بی اخلاقی یاوه گویی کرده، زبان به تهمت و هتّاکی باز کند؛
علّت این گناه بزرگ شاید شبهات فکری و سیاسی باشد یا اطرافیان نفوذی یا شاید از ساده لوحی و شاید از خباثت های باطنی.
به هر صورت در عمل مرتکب گناهی بزرگتر از جنایت گشته و با تحریف حقیقت، ظالم را شهید و امام کریم و مظلوم انقلاب را مستبد می‌نامد.

مه فشاند نور و سگ عوعو کند
هر کسی بر طینت خود میتند
کی شود دریا ز پوز سگ نجس  
کی شود خورشید از پف منطمس( ناپدید)

والسّلام علی من اتّبع الهدیٰ
حامد وفسی
۲۸ آذر ۹۹موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـرات
برچسب‌ها: آیت الله حامد وفسی محمود امجد روح الله زم علی تهرانی منتظری استاد اخلاق تهران

تاريخ : جمعه 28 آذر 1394 | 16:46 | نویسنده : سردبــیر |

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 9 صفحه بعد

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------